Bully tam çözüm (1) !!!

 


Bully = Haydut
X: Görev Yerleri
Mavi X: Ara Grevler
Üçgen Yukarı: X yukarıda demektir
Üçgen Aşağı: X aşağıda demektir
Çan: Ders Zili
Turuncu Üçgen Yukarı: Ders Sınıfı Yukarıda
Turuncu Üçgen Aşağı: Ders Sınıfı Aşağıda
Cezalar: Eğer okul içinde yaramazlık yapıp 3 kez yakalanırsanız çimleri biçmek zorunda kalırsınız. Eğer daha fazla yakalanmaya devam ederseniz daha büyük bir alanı biçersiniz ama eğer dahada devam ederseniz daha büyük alanlar gelir ve daha fazla çim biçersiniz buda zaman kaybı olur. Ama eğer kar yağarken ceza alırsanız kürek ile birikmiş karları temizlersiniz.
Odamız: küçük bir odada kalıyoruz ama odada hiçbirşey yok. Yani yatak dolap ve chemisty setten başka hiç bir şey yok. Fakat görevler yaptıkça odamız süsleniyor ve daha güzel bir hal alıyor.


Chapter 1: Making New Friends and Enemies
Bölüm 1: Yeni Düşman ve Arkadaşlar Yap

Oyunun hikâyesi aynen böyle.
Jimmy çok haylaz bir çocuktur ve okadarda kötü bir okula yazılır fakat okuldaki herkes almış başını gidiyor buna öğretmenlerde dâhil ve Jimmy kendini kral yapmak ister.
Oyuna başlayınca X’e doğru gidin kapıdan içeriye girin ve merdivenlerden çıkıp müdürün odasına gidin sarı noktada durun ve demoyu izleyin şimdi tekrar sarı noktaya gidin şimdi ilk belaları görüyoruz kavga ve ediyoruz. Şimdi tuşları öğreniyoruz ne gerekiyorsa yapın ve sonrada soda alın odanıza geçin dolaptan okul kıyafetlerini alın şimdi demoyu izleyin ve kapıdan çıkın radardaki yıldıza gidin kapıdan girin. Okulda kavga ettiğimiz zaman ya da yaramazlık yapınca büyükler bizi yakalıyor.
Uykumuz geldiği zaman odamıza ya da ilerleyen bölümlerde satın aldığımız binalarda şekerleyebiliriz.

This is Your School
Şimdi yıldıza gidin ve herife para verin ve sonrada dolabını kırın (artık önünde kırmızı olan bütün dolapları kırabiliyoruz) ne gösteriliyorsa onu yapın şimdide çöp tenekesine saklanın ve işaret geldiğinde oradanda çıkın ve tekrar yıldıza gidin ve kızla konuşun ve tekrar yıldıza gidin sonrada orada bulunan adamı dövün ve çikolataları geri alın sonrada . Şimdi Gary’i takipJonları kıza geri verin ve olacakları izleyin edin ve kafeteryaya gelin şimdi zil çalacak hemen sınıfınıza gidin Jderse geç kalmayın

Chemistry 1 (Kimya)
Altta görünen tuşlara basın ve dersi geçin şimdi fire crackers yapabiliyoruz.
Bu silah yapma dersidir ilk 3 ders boyunca değişik şeyler icat ediyoruz ama 4.-5. dersler extra olarak bir şeyler ilave ediyor. (daha fazla cephane kotası gibi)

The Setup
Şimdi demoyu izleyin şimdi hemen kaçan adamı kovalamaya başlayın ve ilk yerde O ile atlayın sonra X ile koşmaya başlayın sakın adamın izini kaybetmeyin bazı yerlerde dövüşüyoruz oralardandan geçin ve en sonunda adamın yanına gelin bize sapanta ile ateş ediyor yerdeki nesneleri üçgen ile alın ve ona nişan alarak sağlığının bitmesini sağlayın işi bitince sapanımız oluyor.

Şimdi hemen derse gidin
English 1 (İngilizce)
Jİşte size kopya
3: MEW OWL WOE LOW MOW OWE ELM
4: WELL MOLE MEOW MOLL MEWL
5: MELLOW
Basic Apologies
İngilizce güzel konuşma dersidir bu ders sayesinde bazı şeyleri kavga değilde konuşarak halledebiliriz.

Şimdi sınıftan çıkın Russel yine geliyor bu sefer para almadan yırtıyoruz çükü İngilizce güzel konuşma dersidir her geçtiğimiz dersten özellik alıyoruz.

Şimdi hemen yıldıza tekrar gidin.

Slingshot
Şimdi Gary’i takip edin ve eski okul otobüsüne gelin sapanınız ile bütün camları indirin ve tekrar Gary’nin peşine düşün şimdi futbol sahasına geldik. Orada hemen sol taraftaki ağaca çıkın ve sapan ile nişan alarak bütün antrenman yapanları indirin sonrada derse gidin.

Art 1 (Resim)
Bu en kolay derstir tehlikeli işaretlere değmeden kaleminizi resim üzerinde hareket ettirin belli bir %’liği geçince dersi tamamlıyoruz ve kızları öptüğümüz zaman enerjimiz %25 doluyor. Fakat kızlara çiçek yada çikolata vermemiz lazım.

Save Algie
Şimdi hemen sarı noktaya gidin ve Algie’yi alın. Algie’nin çok fena tuvaleti gelmiş fakat gidemiyor çünkü dışarıda dayak yiyecektir. Algie’nin sağlığı bitmeden ve zaman bitmeden onu gösterilen yere götürün ama olayın içinde biraz kavga etmemiz gerekiyor tabii ki. Algie kurtulunca Jderse geç kalmayın yakarım

GYM 1 (Beden Eğitimi)
Şimdi hemen aşağı inin ve kıyafetlerinizi giyin. Bu derste yeni hareketler öğreniyoruz şimdi ekranda çıkan tuşları uygulayın ve yeni hareketleri yapın dersi bitirince bu hareketleri her yerde kullanabiliyoruz.

(Take the packet from go to Beatrice)
X’e gelin fakat bir ara görev yapmak zorundayız. Mavi X’ler ara görevlerdir bunları ister yaparız ister yapmayız bize kalmış. Şimdi yapmak zorundayız, öğrenciden paketi alın ve radarda çıkan mavi X’e götürün. Beatrice’e paket vermek istiyor ama kendi gidemiyor bizi ). Şimdi görevimize geri dönelim.Jçağırıyor (ne iş acaba

A Little Help 1
Şimdi Gary ve Peter ile X’e yani eski okul otobüsüne gidin. Otobüsün kapsını açın ve içeri girin şimdi Hobo bizden bir Transistor yani radyo benzeri bir şey istiyor. X’e gidin isteneni alın ve yenide Hobo yani X’e geri dönün. Bize bir hareket öğretiyor. UPGRADES bölümünde Hobo Moves yazan yerde bulabiliriz bu hareketi. Hareketin adı Uppercut.
Not: kolaylık ve öğrenmek amaçlı olduğu için ilk Transistor’u bulmamız istendi ama bundan sonra söylenmeyecektir kendimiz bulmak zorundayız. Her bulduğumuz Transistor’u Hobo’ya getirip yeni hareketler öğrenebiliriz. Ben size bu meretlerin yerini bazı görevlerde söylerim. Zaten görevlerde ilerledikçe bunları görüyoruz ama dikkatsizlik olurda göremezsiniz diye ben size belirtmeyi doğru buldum.
Şimdi yatağa.

Defend Bucky
Hemen X’e gidin, fakat hızlı olun Bucky’nin sağlığı azalıyor. X’e varınca birindn sopa olmak üzere 2 kişinin Bucky’i dövdüğünü görüyoruz. Şimdi bu 2 kişiyi halledin. Eğer sopası olana yaklaşıp üçgene basarsanız. Altta üçgen tuşu görünmeye başlayacak ve hızlı hızlı basmamızı isteyecektir, eğer basabilirseniz sopasını alabiliriz. 2 kişiyi hallettikten sonra X’e doğru gitmeye devam edin. Fakat rahat bırakmayacaklarını unutmayın. X’e varın Bucky çekmeden bir şey alıyor. Sonra tekrar X’e geri dönün. Kapıya gelin açmaya çalışın ama kilitli. Tam bu sırada Hobo gelip kapıyı açıyor. Şimdi para almıyoruz ama bir Skateboard sahibi oluyoruz istediğimiz zaman kullanabiliriz ve yakalanınca sapanta gibi bu’da kaybolmuyor.
Hemen derse.

Chemistry 2
Değişen bir şey yok tekrar altta görünen tuşlara dikdörtgenin içine geldiği anda basın okadar. Bunuda yapınca artık Stink Bomb yapabiliyoruz bir nevi gaz bombası. (Biliyosunuz bunları odamızdaki Chemistry Set yardımıyla yapıyoruz.)

That Bitch
Şimdi eğer Stink Bomb varsa görev daha kısa sürer ama eğer yok ise Extradan gidip birtane almalıyız. Şimdi direkt X’e gidin ve dolaba gelin dolabı pick ile kurup içine bombayı sallayın. X’e gelin. Geliş o Jgeliş olacakları izleyin
Ders vaktiiiiiiiiiiiiiiiii!

English 2
3: FIG FIT SIT HIS HIT IFS ITS
4: FIGS FITS FISH FIST SIGH SIFT HITS GIFT
GIST THIS
5: FIGHT GIFTS SHIFT SIGHT
6: FIGHTS
Improved Taunting

The Candidate
Şimdi göreve başlayın ve hemen merdivenlerden çıkıp radardaki üçgene gelin (gelince X’e dönüşecek). Şimdi Super Slingshot sahibi oluyoruz. Bu diğer sapantadan daha farklı çünkü dürbünü var. Şimdi bununa Ernest’i aşağılamaya gelen herkesi indireceğiz. 1 vuruşta gidiyorlar. Ernest’in ses sitemini yok etmeyin o zamanda görevi kaybederiz. Düşmanlar aşağıda, sağ 2 balkon, sol 2 balkon, karşımızdaki balkon ve sahnede çıkıyorlar. Hepsini indirin fakat Ernest’in sağlığı boşalmadan. Görev başarıyla tamamlanınca Super Slingshot diğer ezik silahımızın yerine ebediyen geçiyor.
Dersssssssssssssss! Hayır, bu sefer değil. Çünkü cadılar bayramı geldi ders yapılmıyor. Görevleri yapın ya da yan görevleri yapın, dolap kırın içini boşaltın, adam Bu bizim için boş zamanJdövün. Yani öğrenci olduğunuzu hatırlayın demektir istediğinizi yapın yada görevlere devam edin

Halloween
Şimdi odamızdaki dolabımızdan görevi alıyoruz. Cadılar bayramı olduğu için garip bir kıyafet giydik. Etrafımızda değişik kıyafetli birçok kişi var. Şimdi dışarı çıkın. Burada 5 tane yan görev yapmak zorundayız hadi başlayalım.
Slap Student With R16;’Kick Me’’ Sign: Görevi alın ve elinizdeki kağıdı herhangi birinin arkasına yaklaşarak L1+kare yardımıyla yapıştırın. Biraz sonra herkes onu dövmeye başlıyor çünkü Jarkasında bana vurun yazıyor
Throw Egg 3 Student: Bize verilen yumurtaları 3 farklı öğrenciye atın.
Trip 1 Student With Marbles: Bize verilen bilyeleri 1 öğrenciye atın ve düşmesini sağlayın.
Cause 3 Students to İtch: 3 öğrenciye bize verilen kaşındırıcı tozunu atın.
Light Volcano 4000 Near Some Students: Bize verilen havaiyi fişeği birkaç öğrencinin olduğu yerde çalıştırın.

The Big Prank
Şimdi Gary köpek ile uğraşırken onu engellemeye çalışanı halledin. Tabi o Gary’nin sağlığını halletmeden. Sonra dostumuz o köpeğe bir şey yediriyor ve köpeğin pisliğini alıp torbaya koyuyor. Şimdi torba elimizde, hemen X’e gidin. Eğer torbayı düşürürseniz üçgen yardımı ile alın. Şimdi torbayı hedefe koyun ve hemen yangın alarmını çalıştırın. Olacakları seyredin ve topukları yağlayın kaçmaya başlayın hemen sıcacık yatağınıza gidin. Bu arada aldığımız Red Ninja Outfit’i söylemiyorum bile, kostümlerimizin arasında bulabilirz.

Help Gary
Gary’i takip edin. Biraz ilerledikten sonra önümüzü 3 kişi kesiyor. Şimdi bunları halledin ve X’e gelin içeri girin. Şimdi tekrar X’e gelin üçgene basın ve X’e doğru gidin. Şimdi gene bir düğmeye basmalıyız fakat bunun etrafı sarılı. Şimdi çökmüş olan yerden atlayıp içeri girin düğmeye basın ve çıkınca tekrar X’e gelin. Şimdikine hiç giremiyoruz ama ateş edebilmek için cam kırılmış. Yerden bir taş alın ve düğmeye atın yada sapan ile deneyin oluyorsa öle yapın ben denemedim. Şimdi geldiğimiz yerde düğmeyi elektrik telleri yüzünden elleyemiyoruz. Hemen Gary’nin olduğu yerdeki düğmeye basın ve tellerin altından geçebilmek için yamulmuş yere gelin R3 yardımıyla geçin ve düğmeye basıp çıkın. Şimdi geldiğimiz yerdeki bütün balkabaklarını yok edin gizi açın. Şimdi bal kabağı şapkası açıldı ve hemen oradaki Transistor’u alın. Şimdi duvarda bulunan yangın söndürme tüpünü alıp ateşi söndürün ve X’e gidin.
Boss: Russell
Bununla vakit kaybetmeyin hemen gelin ve vurmaya başlayın ağzını yüzünü kırın ama uzaklaşmayın o zaman peşimizden koşturuyor ve yakaladığında hiçte iyi anlar yaşamıyoruz. eğer yenilirseniz tekrar Boss dövüşünden başlıyoruz. Şimdi Gary bizi satıyor ve bizde Russell ile arkadaşlık kuruyoruz. Artık beyaz üniformalılar bize saldırmıyor ve en sağlam kişiliklerin bu insanlar olduğunu görüyoruz.

Chapter 2: Rich Kid Blue

Bölüm 2: Mavi Zengin Çocuk

Hattrick vs Galloway
Şimdi bize gösterilen yerlerde şişeleri aramaya başlayın.
Kafeterya: Mutfağın içinde küçük odada.
Ödül Sergisi Dolabı: Dolabın içinde camları kırın ve alın.
Tuvalet: 3. kabinden alın. X’e geri dönün. Şimdi Camera sahibi olduk..
Şimdi derse gidin.

Art 2
Değişen bir şey yok tuzaklara değmeden resmi tamamlayın. Artık kızları öpünce enerjimiz %50 doluyor.

Last Minute Shopping
Şimdi zaman başlıyor, X’e gidip bisiklete binin ve istenilen yerlere doğru yola çıkın. Bütün istenilenleri alın ve okula dönmek için B harfine gelin üçgene basıp otobüse binin ve okula gidin. Hemen X’e gelip görevi bitirin.

GYM 2
Şimdi Dodgeball oyunun oynuyoruz. Tuşlar veriliyor anlatabileceğim bir şey yok rakiplerimizi yenmeliyiz. Eğer başarırsak sapanımız güçleniyor.

A Little Help 2
Hobo’ya (Radarda R16;’H’’ olarak çıkıyor) gidin ve Transistor’u verin ve yeni hareket öğrenin.
Leg Sweep Hobo Moves bölümüne eklendi.

Character Sheets
Şimdi X’lere gidin ve orada üstünde kırmızı ok bulunan kurbanları halledin. Ama biryerde çok garip bir şey oluyor. Burada söyleyemem işte orada 5 saniye içinde yerden kalkmalısınız. BununJkendiniz görün içinde üçgene hızlı hızlı basmalısınız. Her şeyi toplayınca X’e geri dönün.

The Diary
Şimdi yukarı üçgen gösteren yere gidin ve yukarıya tırmanın. X’e gidin kapıyı açmayı deneyin ama kilitli. Sonrada diğerine gidin içeri gidin ve masansın yanına gelip üçgene Jbasın. Sonrada X’e geri dönün sonrada yatağa ve kalkıncada derse

Shop 1 (Dükkan)
Bu kolay bir ders. Ekranda görünen tuşlara basın ve dersi kolayca geçin.
Şimdi Basic BMX’i radarda kilit olan yerde bulabiliriz.

Arkadaşlar şimdigörevlerden uzak durup Prep Challange bölümüne gidelim. Kırmızı noktaya gelin ve üçgene basın. Şimdi 3 el boks maçımız var. Tuşlar bize veriliyor. Onları kullanarak rakiplerinizi Knonck Out yani nakavt edin ve sürpriz ödülü alın.
Chad: 2
Justin: 3
Parker: 2 roundda nakavt ettim.
Ödülümüzü gördük. Yeni bir ev sahibi olduk. Artık buradada save edebiliriz. Şimdi derse gidin

Photograpy 1 (Fotoğraf)
Şimdi X’lere gidin ve bayrakların resmini çekin. Evet bukadar basit sonrada sınıfa geri dönün. Dersi geçtik ama Start’a basınca yeni bir mönü eklendiğine gördük. Burada çektiğimiz fotoğrafları kaydedip görebiliyoruz.

Şimdi radarda kazak işareti olan yere gidin ve Aquaberry Sweater alın. Sonrada The Eggs görevine geri dönün.

The Eggs
Şimdi X’e gidin. Demoda 3 kişi ile konuşuyoruz bunlar görevi alırken konuştuğumuz kişiler. Sonra Gary geliyor ve bir şeyler söylüyor sonrada kavga çıkıyor şimdi herkesi halledin. Sonrada ilerleyin ve ana kapının yanına gelin. Biri kapıyla uğraşıyor diğeride arkamızdan geliyor. Arkamızdan gelenin üstünde ok var onu halledin anahtarı alın ve dışarı çıkın görevi bitirin. Yatağınıza gidip biraz kestirin

Movie Tickets
Şimdi burada kızın bilet alması için sırayı boşaltıyoruz. Orada bulunan bisikleti alın biraz uzaklaşın ve atlayın sonrada. Diğer kişiye geçin. Şimdi gene o şişman bombaya çikolata verin ve elinden tutup X’e kadar yürüyün ve öpün. Şimdi ondanda kurtulduk. Son olarak gene sıraya gelin ama şimdiki kendiliğinden kaçıyor bizde görevi tamamlamış oluyoruz.
Ders Vakti

Chemistry 3
Değişen bir şey yok gene tuşlara dikdörtgenin içinde basıyoruz fakat bu daha uzun sürüyor. Bitirince Itching Powder yapabiliyoruz.

English 3
3: ELM LEI LIE MIL
4: ELMS MISS MISE MESS MILE ISLE SEMI SLIM
LIME LESS LEIS LIES
5: MILES ISLES SLIMS SMILE SLIME LIMEs
6: SMILES SLIMES
Prefecct and Tcachcr Apologics

Carnival Date
Şimdi zaman başladı hemen X’e gidin. Şimdi mavi noktadan bir bilet alıp içeri girin. Şimdi kız 10 tane bilet kazanmamızı istiyor. Etraftaki çeşitli oyunları oynayıp 10 tane bile kazanın. Biletler hal olunca. X’e gidin ve Pinky için 1 ayuncak ayı alın sonrada görevi bitirin.
Artık yatağa gidebiliriz.

Unutmadan söyleyeyim Jimmy yüzebiliyor.
Ve
$ işareti olan yerler extra para kazanmamız için yapılmıştır eğer para sorununuz olursa o görevleri yapabilirsiniz.

Art 3
Değişen bir şey yok. %75 öpücük bonusu kazanıyoruz. Kızlar bizi öpünce enerjimiz %75 doluyor.

GYM 3
Şimdi yeni hareketler öğreniyoruz. Takedown knee strike hareketini öğreneceğiz ve rakibimizi öğrendiğimiz hareketlerle yeneceğiz. Eğer başarırsak artık hareketlere sonsuza kadar sahibiz demektir.

Race The Vale
Şimdi hemen bisiklete binin ve X’e gidin. Burada bir bisiklet yarışı var. R1 ile sağ, L1 ile sol tarafa vurabiliyoruz ama bence hiç uğraşmayın direkt mavi ışıklardan gidin yarış acayip kolay. 1 kerede geçebiliriz.

Panty Raid
Şimdi direkt X’e gidin ve Girls Dorm’a girin. Şimdi yapmamız gereken X’lerin olduğu odalara girip belirtilenleri toplayın ama odaları dolaşan bakıcı kadına gözükmeyin yoksa sizi dışarı çıkarıyor ve tekrar girmek zorunda kalıyoruz ama aldıklarımız gitmiyor. Her şeyi toplayınca çok seri bir şekilde kaçıp X’e gidin. Çünkü küçük kızlardan biri yangın alarmını çekiyor ve nerdeyse bütün okul peşimize düşüyor. X’e ulaşınca aldıklarımızı GYM hocamıza veriyoruz ama bizi kovalamaya devam ediyorlar. Artık yatağa doğru bir maraton yapmalıyız.

Shop 2
Değişen bir şey yok gene ekranda görünen tuşlara basınca bu derside kolaylıkla geçiyoruz ve Retro BMX’i açıyoruz.

Photography 2
Şimdi 3 öğrencinin fotoğrafını çekin ve sınıfa geri dönün. Benim 1 dakikamı bile almadı. Artık Start mönüsünden Yearbook Photos mönüsünü görebiliriz. Buraya resmini çektiğimiz öğrencilerin resimleri kaydoluyor. Eğer herkesin resmini çekerseniz özel bir Outfit geliyor ama Gary’nin resmini alamıyoruz çünkü onunla ancak oyunun sonunda karşılaşıyoruz ve zaten o zamanda resim otomatik olarak geliyor. Kendi resmimiz ve Russell’in resmi otomatik olarak eklenmiş durumdadır.

Ben görev yapmayıp öğrencilerin fotoğraflarını çektim. Onun için şimdiki dersi anlatacağım yani görevi değil.

Chemistry 4
Değişen bir şey yok. Bu derside tamamlayınca Chemistry Set full fire crackers, stink bomb ve itching powder veriyor.

English 4
3: RAN RAY ANY ARC NAY NOR CON CAN
CAR CAY COY OAR YON
4: ORCA CYAN CORN YARN RACY ROAN NARY
5: CORNY RAYON CARNY CRONY ACORN
6: CRAYON
Advanced Taunting

Beach Rumble
Şimdi X’e gidin ve kavga etmeye başlayın. Herkesi kırın geçirin en sonunda üstünde ok işareti olan gelince onuda indirin ondan çıkanı alın ve görevi bitirin. Fakat bunları arkadaşımız gebermeden yapın.

Tad’s House
Şimdi doğru X’e gidin. X’e gelince Russell’in sağlığını görüyoruz. Şimdi kapıyı açın içeri girin. Açık olan her pencereden içeriye yumurta atın fakat bizi rahat bırakmıyorlar, saldırıyorlar ama rapid öküz Russell sağlam adam bırakmıyor ona hiç bakmayın kimse indiremez onu siz işinize bakın. Yok et diye bağıran bir adam ne kadar uysal olabilirki.
Tüm pencereler tamamlanınca bölgeden çıkın ve görevi bitirin ve yatağınıza gidin.

Art 4
Değişen bir şey yok dersi bitirince %100 öpücük bonusu alıyoruz.

GYM 4
Dodgeball oynuyoruz. Fakat bu rakipler biraz daha zor. Anlatabileceğim bir şey yok sadece topu onlara kaptırmayın çok kötü oluyor. Bitirince sapantamızı daha güçlü atabiliyoruz.

Weed Killer
Şimdi X’e gidin. Berber dükkânına geldik. Şimdi saçlarımız için bir model bulalım. Dilediğinizi seçebilirsiniz ve sonra yine X’e gidin. bazen R16;’X’e git X’e git diyorsun ama sölemesi kolay gitmesi zor biliyormusun’’ diye sölediğinizi duyar gibi oluyorum. Ama unutmayın o X’lere bende gidiyorum yoksa nasıl yazarım çözümü. Neyse kapıyı açın içeri girin ve Bif ileJdevam edelim. X’e gelince konuşun. Bize kapıyı açıyor. Şimdi yukarıda bulunan X’e kadar gelin. Bize gösterilen zehir silahını alın ve büyük çiçeğe sıkmaya başlayın. Enerjisi bitip çiçek pörsünce 2 kişi geliyor onları halledin ve camı kırarak çıkın ve sonrada bulabildiğiniz en güzel pres yağı ile topuklarınızı yağlayıp oradan kaçın çünkü çok kötü dalıyorlar. Artık yatağımızda güzel bir uyu çekebiliriz.

Shop 3
Değişen bir şey ekranda görünen tuşlara basıyoruz ve Green BMX’i açıyoruz.

Boxing Challange
Şimdi X’e gidelim.
Evet işte büyük versus!!!!
Jimy Hopkins vs Bif Taylor. Arkadaşlar boks maçı yapıyoruz ve tuşları biliyorsunuz bir şey anlatmama gerek yok onu yenin. İşimiz bitmedi şimdide Derby adındaki o adamıda indirmeliyiz ama bu boks maçı şeklinde değil. Etraftakileri halledin ve Derby’nin yanına gidip derbiye hazırlanın.
Boss: Derby
Sağlığı yukarıda çıkıyor gidin ve seri şekilde vurmaya başlayın. Bazen Derby’e yardım için adamlar geliyor onlarıda indirin ve Derby’e vurmaya devam edin. Çok kolay şekilde yere yıkılıyor ve görevi bitiriyoruz. Bana kalırsa Russell daha zordu.Chapter 3: Love Makes The World Go Around


Bölüm 3: Aşık Olmak Dünyayı Döndürür
Eveeet dışarıda kar yağıyor bazı yerlerden kar topu alıp atabiliyoruz. Kartopu isterseniz kenarlara köşelere gelin ve üçgene basın. Şimdi hemen derse girin.

Chemistry 5
Değişen bir şey yok ama bu çok zor olmuş, eğer bunuda bitirirsek Chemisty Set sınırsız oluyor. Artık bu ders bitti. Chemistry dersine girsekte girmesekte bi fayda etmiyor ve radarda çan gri renkte görünüyor.

English 5
3: AGE RED ARE RAG EAR DAG GAD GAG
RAD EGG
4: AGED DARE DREG DRAG GAGE RAGE DEAR READ EGAD GEAR
5: RAGED GRADE
6: DAGGER RAGGED
Police Apologies
Bu derstende kurtulduk artık.

Cook’s Crush
Önce dışarıa çıkmadan buradaki eşyayı alalım. X’e geldik ama kapının önünde 2 öğretmen var hemen yangın alarmını çekin ve koşmaya başlayın kurtuluncada gidip odaya girin ve eşyayı alıp çıkın. Parfüm şişesi tamam. Şimdi radarda sol tarafta kalan X’e gidin. ok işareti birini gösteriyor. Ona gelin L1+O yaparak çikolata paketini alın (eğer çikolatanız varsa buna gerek yok zaten radarda çıkmıyor). Sonra son kalan X’e gidin. Çöp tenekesine vurun ve içinden çıkanı alın sonra X’e doğru geri dönün.

Jealous Johnny
Şimdi X’e gidin ve Lola ve Gord’un resimlerini anlattığın pozisyonlarda çekin.
El ele gezerken
Öpüşürlerken
Gord Lola’ya çiçek verirken.
Ama görünmeyin yoksa o hareketlerin hiçbirini yapmıyorlar. İşiniz bitince X’e geri dönün.

Bait
Şimdi kenarıda duran bisikleti alın ve X’e gidin. Şimdi gidip Gord’a birtane vurun ve sizi takip etmesini sağlayın sizde o arada X’e doğru gidin. X’e varınca içeri giriyoruz ve hemen sapanımızı çıkartıp üzerlerinde ok olanları indiriyoruz ve görevi bitiriyoruz. Ayrıca artık buraya bisikletimiz ile birlikte gelip, bisiklet ile yaptığımız kilometreyi arttırabiliriz. Bisiklet ile belli bir kilometreyi aşınca yeni bir kıyafet geliyor.

Wrong Part of Town
Şimdi X’e gidin. Oradaki 2 kişiyi dövün ama yeşilli olan hariç. Sonra yine X’e gidin. Şimdi biz bisikletin arkasındayız ve nişan almamız için sapantanın dürbünü açılmış durumda. Arkamızdan gelenleri indirin ve inmemeye çalışın. Bu uzun maraton bitince Algie ile Ernest’in yanına gidin.

Christmas is Here
X’e gidin ve görevi başlatın işte bukadar. Yeni bir elbise aldık. Herkes kıyafetimize gülüyor.

Nerd Challenge
Şimdi burada bizden Con Suma oyununu oynayarak Fatty’i yenmemiz isteniyor. En yüksek puanı yapmalıyız. Liste karşımıza çıkıyor. İlk sıradakiler bize puan verir. 2. sıradakiler puanlarımızı azaltır. 3. sıradaki direkt hakkımızı götürür. 4. sıradaki ise bizi uzağa fırlatır. Şimdi başlayın ve en yüksek puanı yapın. Yüksek puanı yapınca;
Dinamit atma silahı
Save yeri
Ve
Transistor sahibi oluyoruz.

A Little Help 3
H’ye gidin ve Transistor’u Hobo’ya verin güzel bir hareket daha öğrenin. Heavy Kick açıldı.

Tagging
Şimdi X’e gidin ve bize verilen spray ile duvarlara yazı yazın ama yazıyı Jimmy otomatik olarak yazıyor. 1 yazı yazdıktan sonra spray bitiryor bizde X olan dükkandan spray satın alıp maceraya devam edelim ve bütün X olan yereli boyayın ve görevi bitirin.

Gerassers Challange
Şimdi içeri girip 5 kişiyi dövüyoruz ve buranın sahibi oluyoruz.

Shop 4
Değişen bir şey yok bitirince Blue BMX’i açıyoruz.

Photography 3
Şimdi X’e gidin ve dilenci ya da köpeklerin resmini çekin ve sınıfa geri dönün. Şimdi daha büyük bir fotoğraf albümümüz oldu. (çok lazımmış gibi)

Glass House
Şimdi X’e gidin. orada gitmek üzere olan bir araba var. Hemen skateboard yani kaykayınızı alıp arabanın arkasına tutunun ve araba ile birlikte gidin. Şimdi Hattrick’in evine geldik. Sapantayı çıkarın ve camları indirmeye başlayın. Sağ tarafta bulunan sarı bar dolana kadar devam ettirin. Fakat polislere yakalanmayın.

Lola’s Race
Gene bisiklet yarışı ama bu daha zor ve uzun. Dar yollar var ve rakiplerimiz çok yumruk atıyor. Siz onlarla uğraşamadan yartışa devam edin. Tren yolundan geçerken dikkatli olun ama sadece tren yolu değil heryerde dikkatli olun önümüze ağaçları devirip bizi engellemeye çalışıyorlar. Yarış sonunda Lola’yıda kendimize aşık ediyoruz.

Art 5
Değişen bir şey yok bu da diğer Art dersleri gibi ama çok zor. Bunuda bitirince kızları öpmek için bir şey vermemiz gerekmiyor. Bu derste bitti.

GYM 5
Dodgeball oynuyoruz ama bu rakipler biraz daha zor. Değişen bir şey yok bunları yenmemiz gerek ben 0’a karşı yendim artık bu derste burada bitti.

The Tenements
Şimdi X’e gidin. Transistor’u alın ve pencereden içeriye girin. Burada Lola’nın eşyalarını toplamalıyız. X’lerde eşyalar var onları almalıyız ama bizi dövmek için insanlar geliyor onlarıda dövmeliyiz. Ama bazı yerlerden geçemiyoruz. Çünkü tahta örüp kapamışlar bunları sonra kıracağız, siz sadece eşyaları toplamak için başka yollar arayın. 3 tanesini alınca Norton geliyor ve elinde 1 balyoz var. Nortonun sağlığı yukarıda gözüküyor. Çok kolay bir şekilde yere yıkabiliriz. Uzaktan vurun ya da gidip yumruklayın ama dinamit atmanız daha güvenli olur. Norton’da yere yatınca balyozunu alın ve geçemediğim yerleri yok etmek için kullanın son 2 eşyayıda alıp X’in olduğu yere gelin ve oradan çıkın ve tekrar X’e yani Lola’nın yanına dönün.

Shop 5
Evet değişen bir şey yok. Bitirince Red BMX açılıyor ve bu derstende kurtuluyoruz.

Photography 4
Şimdi 5 tane resim çekmeliyiz.
Okul: Sarı noktanın üzerinde durun ve ana binanın resmini alın.
Sahil: Sarı noktada durun deniz fenerinin resmini alın.
Carnival: Sarı noktada durun Carnival’ın resmini alın.
Köprü: Sarı noktanın üstünde durun şimdide barajın resmini alın. Sonrada baraja gidip transistor’u alın.
Mezarlık: Sarı noktanın üstünde durun ve kilisenin resmini alın.
Bunları yaptıktan sonra X’e yani sınıfınıza geri dönün. Şimdi Digital Camera açıldı artık renkli fotolar alabiliyoruz.

A Little Help 4
5 Hit Combo’yu öğreniyoruz. Seri bir taktiktir dövüşlerde işe yarar.

A Little Help 5
Raounhouse Kick öğreniyoruz ve gerçekten çok kullanışlı.
Şimdi yatağımıza dönelim.

Cook’s Date
Şimdi göreve başlayın ve hemen ağaca çıkıp oturun. Sapantanızı alın ve ateşe hazır olun. Edna (yok edena J ) kimya öğretmeni ile konuşurken öğrenciler onları rezil etmek için geliyorlar. Biz bunu engelliyoruz ve hepsini sapantamız ile avlıyoruz. Edna’nın barı boşalmadan bu işi yapmalıyız. Fakat bar çok çabuk tükeniyor ama çok çabukta doluyor bu yönden biraz kolay bir görev sayılır. Dikkat ederseniz artık yatağa gidin demiyorum. Okadarınıda kendiniz yapın ama dimi

The Rumble
Şimdi hemen bütün bu karışıklıkların içinde X’e gidin ve onu takip etmeye başlayın. O biryerde duruyor bizde oraya gidince 3 kişi ile kavga ediyoruz. Onlarıda yere yıkın. Şimdi demo giriyor demoda Jimmy onlara havalanıyor ama Johnny gelip havamızı söndürüyor. Bizi yerek yıkıyor ama o arada polisler geliyor bizde dahil herkes kaçmaya başlıyor. Bir bisikletin üstündeyiz. Yolu takip ederek ilerleyin biraz yolculuktan sonra bir hurdalığa geliyoruz.


Boss: Johnny
Şimdi Johnny bisiklete binmiş ve elinde sopasıyla bize vurup kaçıyor. Siz onunla uğraşmayın bize yukarıdan ateş edenleri indirin. Bizim arkadaşımız her indirdiğiniz adamların olduğu yerden ilerleyip mıtnakısa kadar geliyor ve mıtnakısı çalıştırıyor. Johnny’de bisiklette olduğu için doğal olarak mıktakısa yapışıyor ve bisikleti bırakıp dövüşmek zorunda kalıyor. Şimdi onu normal tekniklerle istediğiniz gibi yerle bir edebilirsiniz sizin zevkinize kalmış.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !